Tooted & Transport  /  Kontaktinfo


EDASI
 

Seotud tooted


Firmast

Eesmärk

Pakkuda era- ja avaliku sektori ettevõtetele kõrgkvaliteetseid kontori- ja profiseadmeid koos toetava tarkvaraga täislahendusena läbi kompetentse, lojaalse ja pikaajalise partnersuhte nii, et kliendi printimisvaldkond toetab tema ärieesmärke, protsesse ja kasutajakeskkonna mugavust ning efektiivsust.

Visioon

Olla pikaajaline partner  printimisvaldkonnas ettevõtetele, kes hindavad kvaliteeti, personaalsust, efektiivsust, innovatsiooni ja koostööd.

Väärtused

Kvaliteet – meil on võimalus tuua kliendini maailma kvaliteetbränd ning meil on võimekus seda teha läbi kompetentse, paindliku, personaalse lähenemise ja hooliva koostöö, arvestades tervikvajadusi ja tegevuskeskkonda.

Kompetents – õpime ja arendame oma teadmisi pidevalt, et olla usaldusväärne ja toetav partner kliendile, olles teadlikud valdkonna arengusuundadest ja innovatsioonidest ning selle sobitumist kliendikeskkonda.

Kiirus – hindame kõrgelt kliendi aega ning meie ülesanne on printimisvaldkonna protsesse ja keskkonda pidevalt ja ennetavalt parendada ning efektiivistada, et klient saaks tegeleda oma põhiäriga.

Usaldusväärsus – meie nõuanded põhinevad kliendi olukorra tundmisel ja soovil igati teda toetada oma ettevõtte eesmärkide saavutamisel.


Abcom on Eesti kapitalil põhinev kontori- ja profitehnika müügi ja hooldusega tegelev ettevõte, mis esindab Eestis, Lätis ja Leedus maailma printimisvaldkonna lipulaeva Xeroxit.
Xerox´i kogemus printimismaailma arenduses ulatub kaugele minevikku, panustades ning fokusseerides juba algusaegadest vaid ühele valdkonnale pea 80 aastat. See on ka põhjus, miks ollakse valdkonna tipptegija, vaieldamatu eeskuju ning kindel kvaliteedimärk maailma mastaabis.

Abcom on Eesti turul tegutsenud aastast 2000, kuid asutajate kogemused Xerox’i kaubamärgiga tegelemisel pärinevad aastast 1993. Vaid Xeroxi tehnika ja lahenduste esindamine on andnud meile võimaluse olla oma ala parimad spetsialistid, omades põhjalikke teadmisi printimistehnoloogia valdkonnast. Täiendame pidevalt oma inimeste teadmisi ja oskusi koostöös Xeroxiga läbi konverentside, koolituste ja mõttetöökodade.

Alates 2008 aastast muutis Xerox meie partneri staatust äripartnerist Premium Partneriks. Xerox Premium Partner on firma, kes esindab ainult Xerox® seadmeid ja kaubamärki ning on saavutanud kõrge kliendirahulolu ning müügitulemused. Premium Partneri staatus on seotud täislahenduste pakkumisega kontoriseadmete ja tööstusliku printimise valdkonnas ja müügijärgse garantii- ja hooldusteenindusega.

Väärtustame oma kliente, töötajaid ning keskkonda, milles tegutseme.

Oma klientidele oleme pikaajalised partnerid, järgides kliendi keskkonda ja eesmärke, jätkupidevas diskussioonis teineteisega toome kliendini valdkonna innovatsioonid ning oleme partnerid kliendi printimiskeskkonna arengute jälgimisel.

Pakume klientidele personaalseid täislahendusi – alustades kliendi toodete ja tarkvaralahenduste leidmise ja sobitamisega vastavalt kliendi keskkonna ja protsessidega ning lõpetades seadmete täishooldusega.

Oleme pikaajalised ja usaldusväärsed partnerid nii avaliku kui erasektori ettevõtetele. Meie kliendid on läbilõige Eesti ettevõtetest, kelle hulgas on mainekaid trükikodasid, pankasid, logistika-, tootmis- ja teenindusettevõtteid kui ka hulganisti koole ja omavalitsusi.

Oleme kasvanud 4-liikmelisest meeskonnast aastatega 17 töötajaga ettevõtteks, kus igal inimesel on oma roll sujuva ja meeldiva kliendikogemuse tagamisel. Oleme piisavalt suured, et teadmised ja kogemused oleksid tagatud ning parajalt väikesed, et suudame olla paindlikud ning personaalsed, pakkudes igale kliendile tema vajadustest lähtuvat lahendust ning teenindust, mis on aluseks pikaajalistele, rahulolevatele ja mõlemas suunas toimivatele partnersuhetele.

Kõrge kliendirahulolu põhjustena on välja toodud nii meie kõrge kompetentsiga hooldustiimi, kelle eesmärgiks on eelkõige ennetav hooldus, meeldiva, kiire ja professionaalse teenindusega kui müügiosakonda, kelle printimisvaldkonda puudutavad nõuanded on lisaväärtust andvad, kaasaegsed, kliendikesksed ja usaldusväärsed.

Aastast 2009 juurutasime me ja kasutame vastutustundliku ettevõttena  integreeritud keskkonna- ja kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis vastab rahvusvahelistele standartidele ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015.

Meie sõbralik kollektiiv on asjatundlik ja abivalmis.
Oled alati teretulnud!

edge team oü