Tooted & Transport  /  Kontaktinfo


EDASI
 

Seotud tooted


MPS - hallatud printteenus

Tänapäeva majanduses on esmatähtis kulusäästlikus. Enamikele ettevõtetele on kokkuhoid kontori printimiskuludelt ja kuludelt printerite hooldusele ja teenustele veel avastamata võimalus. Meie sertifitseeritud spetsialistid oskavad teile näidata kuidas võttes kontrolli alla printimisvaldkond on võimalik saavutada kuni 30% kokkuhoid. MPS annab teile suure pildi teie ettevõttest ja seeläbi saate te hallata oma printeriparki oluliselt efektiivsemalt. Miljonid erinevad printerid halduse all on Xerox maailmas hallatud printteenuse liider.

Mis on hallatud printteenus?

Hallatud printteenuse (edaspidi MPS) määratlus on lai kuid sisu tegelikult lihtne: saada ettevõttes printimise kohta ülevaade ja kontroll, mis aitab teil säästa raha ja suurendada tootlikkust. Lisaks on MPS-i tähelepanu all keskkonnasäästlikuse ja dokumentide turvalisuse suurendamise aspektid. MPS võimaldab teil teha faktidel põhinevaid otsuseid. Küsige oma MPS partnerilt, et hinnataks ära teie printimiskeskkond. Seejärel kujundatakse teile erilahendus, et optimiseerida teie printimise, kopeerimise ja skaneerimise vajadused. Te saate seda võrrelda oma senise tegevusega.

Kasu Xerox® MPS-st:

  • vähendab kulutusi printerite tooneritel, trumlitelt, hoolduselt
  • vabastab IT ressursse, jääb aega rohkem ärikriitiliste tööde jaoks, ei kulutata aega printerite toele ja hooldusele
  • vähendab printerite jäätmeid
  • vähendab energiakasutust läbi seadmete uuendamise ja ühendamise
  • optimeerib ajakasutust läbi kaughalduse ja seadme elutsükli juhtimise
  • tsentraliseerib erinevate tootjate printerite haldamise
  • suurendab printerite töökorras olekut
  • annab võimaluse läbi on-line tööriistade jälgida printerite kasutusaktiivsust ja trende

Kes seda teevad ja kuidas?

Meie spetsialistid on sertifitseeritud Xerox’ i poolt korraldatud rahvusvahelistel kursustel ning kaitsnud edukalt praktilise kursusetöö. Vastav akrediteering väljastatakse pikaajalistele partneritele ainult väga heade praktilise ja teoreetilise töö tulemuste põhjal, millele on eelnenud pea aastane programm. 

Sertifitseeritud spetsialistid lähenevad igale kliendile ettevõtte vajaduste ning eesmärkide põhiselt – iga lahendus on personaalne ja sünnib tihedas koostöös kliendiga. Kasutame oma töös Xerox’i poolt väljatöötatud programme ning tarkvara, mis on maailma mastaabis turul olnud juba 10 aastat ning mida pidevalt arendatakse vastavalt vajadustele ning trendidele. Hindamise läbiviimine ei too kaasa tasusid, kuid vajab erinevates etappides pühendumist ehk teie aega.

Meie tänane kogemus näitab, et teil tasub kindlasti hindamine oma ettevõttes läbi viia, kui teil on vähemalt 4 printimisseadet ja/või  kui ettevõttes on vähemalt 30 töötajat või asub ettevõte erinevatel äripindadel. Mida suurem on ettevõtte, seda suuremad on ka peidetud võimalused. Igatahes on see võimalus kõigile oma printimiskeskkonda tervikuna näha, hinnata ja ainult läbimõeldud kulusid teha. Senini oleme suutnud kliendi kulutusi printimisvaldkonnas vähendada keskeltläbi kuni 30%.

Kui Teil tekkis huvi, siis pöörduge julgesti

Hallatud printteenuse ja printeripargi auditite alal nõustab teid Evely Randrüüt. Tel: 50 31 380

Soovin lisainfot

Nimi
E-mail
Telefon
Tekst

 

edge team oü