Tooted & Transport  /  Kontaktinfo


EDASI
 

Seotud tooted


Valige sobiv kontoritehnika seade:

Hind
Nimi
Hinnad koos KM.
/
Xerox VersaLink C400 620 €
Xerox VersaLink C400 C400V_DN

A4 värvilaserprinter keskmise suurusega ettevõttele/ 35 lk/min/ USB 3.0/ lisana Wi-Fi/ NFC/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/

    620 Laos
Xerox Phaser 3020 99 €
Xerox Phaser 3020 3020V_BI

A4 laserprinter koju või väikekontorisse/ 20 lk/min/ Wi-Fi/

    99 Laos

Detailsem tooteinfo:


Xerox Phaser 3330 237 €
Xerox Phaser 3330 3330V_DNI

A4 laserprinter väiksemale ja keskmisele ettevõttele/ 40 lk/min/ Wi-Fi/ USB/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/

    237
Tarneaeg 2-4 nädalat
Xerox Phaser 6510 292 €
Xerox Phaser 6510 6510V_DN

A4 värvilaserprinter keskmise suurusega ettevõttele/ 28 lk/min/ USB 3.0/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/

    292
Tarneaeg 2-4 nädalat
Uus mudel
Xerox VersaLink B400  495 €
Xerox VersaLink B400 B400V_DN

A4 laserprinter keskmise suurusega ettevõttele/ 45 lk/min/ USB 3.0/ NFC/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/

 

    495 Laos
Xerox Versalink C7000 1390 €
Xerox Versalink C7000 C7000V_DN

A3 värvilaserprinter keskmisele või suuremale ettevõttele/ 35 lk/min/ USB/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/Wi-Fi/NFC

    1 390
Tarneaeg 2-4 nädalat
Uus mudel
Xerox Versalink C500 558 €
Xerox Versalink C500 C500V_DN

A4 värvilaserprinter keskmise suurusega ettevõttele/ 43 lk/min/ USB 3.0/ lisana Wi-Fi/ NFC/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/

    558
Tarneaeg 2-4 nädalat
Uus mudel
Xerox Versalink B600  €
Xerox Versalink B600 B600V_DN

A4 laserprinter keskmise suurusega ettevõttele/ 55 lk/min/ USB 3.0/ NFC/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/

    Laos
Uus mudel
Xerox Versalink B610  €
Xerox Versalink B610 B610V_DN

A4 laserprinter keskmise suurusega ettevõttele/ 63 lk/min/ USB 3.0/ NFC/ võrgukaart/ 2-poolne printimine

   
Tarneaeg 2-4 nädalat
Uus mudel
Xerox B210 121 €
Xerox B210 B210V_DNI

A4 laserprinter väikekontorisse/ 30 lk/min/ Wi-Fi/ USB/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/

    121
Tarneaeg 2-4 nädalat

Detailsem tooteinfo:


Uus mudel
Xerox Versalink C9000  €
Xerox Versalink C9000 C9000

A3 värvilaserprinter keskmisele või suuremale ettevõttele/ 55 lk/min/ USB/ võrgukaart/ 2-poolne printimine/Wi-Fi/NFC

   
Tarneaeg 2-4 nädalat
Mitte ühtegi tulemust...

Müügiosakond

Müügisaal Laki tn 30 Tallinn
Avatud 08.30-17.00
Tel. 6556 660
Printerid, printimislahendused, 

printeripargi auditeerimine, hinnapakkumised
Evely Randrüüt
Müügiosakonna juhataja
Tel. 6556 183, 50 31 380
evely[ät]abcom.ee

Peamised vead printeri soetamisel, trendid printerite maailmas ja muud huvitavat.

Millised on peamised vead, mida tehakse printeri ostmisel?
Kuidas säästa printeri ostmisel võimalikult palju raha?
Kui lihtne on printeri paigaldamine ja installeerimine?
Millised on uuemad trendid printerite valdkonnas?

Loe rohkem ...

Millised on peamised vead, mida tehakse printeri ostmisel? Meie ettevõtte kogemustest ja klientide tagasisidest lähtudes võime välja tuua mõned asjad, mille kohta võib öelda, et ostutehingu käigus on tehtud vigu. Näiteks kui otsus sai tehtud rutakalt, müüja taust ja tehniline võimekus jäid tähelepanuta, kliendi vajadused printerile läbimõtlemata ning ostuotsuse langetamine seisnes ainult soodsaimas hinnas. Müüja tausta ja ettevõtte tehnilise võimekuse koha pealt ei pööratud tähelepanu ettevõttele, kellelt printer osteti ja hiljem selgus, et nii müüginõustamine, installeerimine kui ka järelteenindus ei vastanud kliendi ootustele. Näidetena võib tuua olukorrad kus garantiiremonti ning vahel ka hilisemat hooldust teostab hoopis kolmas osapool ehk peale printeri kättesaamist teil rohkem müüjalt midagi oodata ei ole, müüja tehnilise toe meeskonnas puudub või on vähe printeritele spetsialiseerunud spetsialiste, ka pole müüjal võimekust pakkuda seadme ülespanekul paigaldust, koolitust ja IT-tuge.
Printeri valikul ei ole piisavalt tähelepanu pööratud kliendi vajadustele ja müüdi kliendi tegelikke vajadusi arvestamata talle vale seade. Ka on probleemiks klientide pettumus avastades hiljem, et parima hinnaga printeri soetanuna osutus edaspidine seadme ülalpidamine ootamatult kulukaks.

Kuidas säästa printeri ostmisel võimalikult palju raha? Kuna printimine on seotud tooneri, paberi ja muude kulumaterjalide kuluga, on printeri enda maksumus ainult üks (kindlasti oluline) osa summast, mis tuleb järgnevatel aastatel välja maksta. Sellepärast on säästlikkuse seisukohast printeri ostmisel kõige tähtsam välja valida õige printer. Mida siis silmas pidada? Kogenud müüja oskab teilt küsida asju, mis esmapilgul tunduvad elementaarsed aga hiljem tehtud ostuotsuseid analüüsides selgub, et need on tihti tähelepanuta jäetud. Peamine reegel on siinkohal, et mida soodsam on printer, seda kallimad on toonerid ja muud vajalikud kulumaterjalid. Teine tähelepanek on, et kliendid on küll pööranud tähelepanu tooneri hinnale aga samas ei ole tooneri hinda võrrelnud tooneri tööeaga ehk mahutavusega, mille tulemuseks on, et odava hinna taga on ikkagi kallis tooner. Ostes mõned korrad odavale printerile kalleid toonereid ja oletegi seisus, kus olete maksnud rohkem kui esialgselt oluliselt kallima kuid võrreldamatult mugavama ja võimekama printeri eest. Peale tooneri on printeril ka trumlid, kandjasõlmed, ahjud, kujutiseülekandelint jne aga nendest asjadest täpsemalt juba meie müügisaalis :)

Kui lihtne on printeri paigaldamine ja installeerimine? Iseenesest on tavalise printeri paigaldamine ja printdraiveri installeerimine lihtne ning juhiseid järgides ei tohiks probleeme tekkida. Keerulisemaks läheb olukord multifunktsionaalsete seadmete installeerimisel. Peamiseks puuduseks loeksimegi olukorda, kus kasutajatoe puudumise tõttu ei ole paljud tänapäevased rakendused kasutusele võetud ja koos printeriga soetatud tarkvaralahenduste ressurss läheb lihtsalt kaduma. Pidage kindlasti müüjaga enne nõu, milliseid lahendusi soetatav masin võimaldab ning kuidas nende rakenduste installeerimine peale seadme hankimist teie ettevõttes hakkab välja nägema ehk kes mida teeb. Teid ei pruugi rakenduste seadistamisel aidata ei tuttav IT-mees või teie oma ettevõtte IT- tugi, kuna paljud rakendused on printeritootjate loodud ja nad lihtsalt ei tunne neid. Seega, selgitage enne ostu välja, millised teile kasulikud lahendused teie uue masinaga kaasa tulevad ja peale ostu, masina seadistamisel jälgige, et need kindlasti teie kontoris teie kasuks tööle saaksid pandud.

Millised on uuemad trendid printerite tehnikas? Väike loetelu trendikatest asjadest printerite maailmas: esiteks kindlasti erinevad app´id (rakendused) erinevate ülesannete teostamiseks, automatiseerimiseks ja teie töö lihtsustamiseks, edasi mobiilsete seadmete ühilduvus otse või app´i abil printeriga, pilveteenuse kasutamine failide varundamiseks, failide pilvest printimine ja pilve skannerimine; puutetundlikud ekraanid, mis on üles ehitatud nutiseadmetele sarnase loogikaga; ühine tarkvaraplatform ja kasutajaliides nii suurtel kui väikestel printeritel, mille tulemusena on kõikide seadmete kasutajakogemus sarnane ja ettevõtte töötajad ei vaja erinevate seadmete kasutusele võtuks eraldi väljaõpet. Kasutaja haldus- ja arvestusprogrammid. Riistvara poolt näiteks dokumendisööturid, mis skannerivad paberit mõlemalt poolt üheaegselt.

„Dokumentide tulevik: kuidas need juhivad äri täna ja homme“

Dokumendid on äritegevuse valuuta. Nelja seinaga üheksast viieni kontor on jäänud minevikku.
Teie ettevõte tegutseb nii kiiresti, kui olud seda võimaldavad. Tempos püsimine tähendab õigete tööriistade ja lahenduste kasutamist.
Ei mingeid takistusi enam. Xerox® ConnectKey® ja Xerox Versalink seeria printerid.

Loe rohkem ...

Xerox´i uued Versalink seeria printerid, ConnectKey tehnoloogia

Dokumendid on kriitilise tähtsusega töövoogude keskmes ja juhivad peaaegu kõiki äritegevuse aspekte. Kui IT-juhtide, ärijuhtide ja mobiilsete töötajate rühmalt küsiti, vastas 70% neist, et dokumendivoolu optimeerimine aitaks neil turu vajadustele kiiremini reageerida ning 62% ütlesid, et see kasvataks üldist tulu*. Miks? Kuna töötajate parem produktiivsus toob kaasa strateegilised tulutoovad tagajärjed. Produktiivsemad töötajad kulutavad rohkem aega uuendustele, klienditeenindusele, äri laiendamisele ja selle konkurentsi võimelisemaks muutmisele.

2017 aasta juunis lansseeris Xerox uued Versalink ja Altalink mudeliperekonnad, mille loomisel on lähtud dokumendivoolu optimeerimisest, mobiilsetest töökohtadest, töötajate produktiivsuse tõstmisest ja printimise turvalisusest. Uus seeria põhineb Xerox´i ConnectKey tehnoloogial ja siia kuuluvad nii A4 kui A3 mustvalged ja värviseadmed.
Kõikidel uue seeria seadmetel on samad peamised omadused ja funktsioonid, lihtsustades seeläbi oluliselt seadmete kasutuselevõttu ja võimaldades kasutajate lihtsamat väljaõpetamist, mille käigus tekib vähem vigu ja suurem vilumus. ConnectKey tehnoloogia taga peituv ühtne arhitektuur hõlmab esmaklassilist turvalisust, millele lisab veel omakorda kindlust Xerox´i teed rajav partnerlus Intel Security ja Cisco®ga, mille käigus luuakse täiendavaid turvatarkvara kihte ja parem läbipaistvus IT-töötajatele. ConnectKey tehnoloogial põhinevad lahendused vähendavad jäätmeid ja paberikulu ning jätavad teile aega oma tööd tõhusamalt teha. Lisaks võimaldab ühilduvus energiahaldamislahendustega nagu Cisco EnergyWise ja arvukate uuenduslike funktsioonidega vähendada energiatarbimist ja saavutada oma lubadused säästlikkuse vallas. Xerox on sellele süsteemile viimase lihvi andnud sellega, et julgustab tänapäevast mobiilset tööjõudu ajama oma äri neile endile sobival viisil. Skaleeritavate pilvevalmis mobiilsete lahenduste ja kaasnevate rakendustega, mis hõlbustavad mobiilset printimist ja QR-koodi sidumist, antakse teile ja teie organisatsioonile võime töötada paremini. 

Nelja seinaga üheksast viieni kontor on jäänud minevikku. Just seetõttu pakuvad multifunktsionaalsed Xerox® ConnectKey® tehnoloogiaga printerid mobiilseid printimis- ja skaneerimislahendusi, mis ühilduvad täielikult pilvepõhiste tehnoloogiate ja otsesuhtlusega mobiiliseadmetega. 
Ühenduge ja jagage kõikjal. ConnectKey tehnoloogia teeb teoks võimsad, ühe puudutusega erinevas formaadis töövoolud, näiteks tekstisisese otsinguga ja ühe- või mitmelehelised PDFid. Samuti saate otse oma telefonist või tahvelarvutist skaneerida ja faksida, kasutades meie multifunktsionaalseid Xerox® Mobile Link rakendusega printereid. See rakendus saadab andmeid pilve ja ka prindib sealt andmeid. 
Vabadus kontoris ja tegutsemisruum. Nutitelefonid ja tahvelarvutid on kõikjal. Vajate lahendust, mis on teie pidevalt liikvel olevate töötajatega ühendamisvalmis. ConnectKey tehnoloogiale loodud Xerox® seadmed toetavad Wi-Fi Direct ühendust, mis laseb printida otse mobiilseadmest, ilma et oleks tarvis seda võrguga ühendada. Protokollide nagu Apple® AirPrint™ tugi võimaldab kasutajatel või külastajatel oma iOS® nutitelefonidest või tahvelarvutitest kerge vaevaga printida. Kasutage printimiseks Xerox® Print Service pluginit Android™ seadmetele või @PrintByXerox rakendust, mis kasutab vaid ühte universaalset meiliaadressi, et printida mis tahes ConnectKey tehnoloogiaga multifunktsionaalse printeriga. Samuti pakume keerukamaid võimalusi nagu Xerox® Mobile Print või Xerox® Mobile Print Cloud mis võimaldavad turvalist, täpset printimist enamikust mobiilseadmetest mis tahes multifunktsionaalsesse printerisse. Rohkem teavet selle kohta, miks Xerox on tänapäevastele liikuva eluviisiga professionaalidele ainuke mõeldav valik, saate aadressilt: www.xerox.com/mobile

Teie ettevõte tegutseb nii kiiresti, kui olud seda võimaldavad. Tempos püsimine tähendab õigete tööriistade ja lahenduste kasutamist, mis annavad teile võimekuse teha tänased tööd ära kiiremini, ning vahendid, mida on tarvis uute ja paremate tööviiside kasutuselevõtuks kolleegide ja klientidega. 
Ei mingeid takistusi enam. Peate tõhusama koostöö tagamiseks oma töö kiiresti üles leidma ja seda jagama, liigutama teabe olulistesse süsteemidesse, et toimuks kiirem otsustamine ja vastamisaeg oleks lühem. Xerox® ConnectKey® tehnoloogia võimaldab muuhulgas täiustatud aadressiraamatut lemmikkontaktidega, võimaldades olemasolevaid kontakte sujuvalt importida ja erinevatele MFP-le laiali saata. 
Aegasäästev haldamine. Ükskõik, kas olete kogenud administraator, kes haldab sadu seadmeid, või üksainus inimene üheainsa seadmega, annab Xerox teile tööriistad, mida igaüks saab uute tööprotsesside või muude ülesannete rakendamisel kasutada. Need aitavad teil tegeleda võimalike probleemidega ja tagavad, et ConnectKey tehnoloogiat kasutavad multifunktsionaalsed printerid on produktiivsemad pikemat aega. Ning kui tarvis on abi, on kõige võti kiirus. Just sellepärast oleme üles pannud veebitoe ja abivideod, mida igaüks saab kiire abi saamiseks otse paneelilt vaadata, ning võimaldame prindidraiverite kaudu veebituge. Meie kaugjuhtimispaneeli funktsioon lühendab abi ja vastuse saamise aega veelgi, võimaldades reaalajas väljaõpet ja veaotsingut igast maailma paigast, et saaksite probleemid viivitamatult ja kohapealset külastust ootamata lahendada. 
Kohandage oma MFP-d. ConnectKey rakendused võimaldavad mobiilsete töötajate seadmed hõlpsasti printeriga ühendada. Tõmmake Xerox® App Gallery kaudu alla uued rakendused, mis võimaldavad teil printida või skannida näiteks DropBox™i, Google Drive™i ja Microsoft® Office 365e. ConnectKey tehnoloogia aitab ühtlustada viisi, kuidas teie ettevõte käsitleb asutuse siseselt või pilves olulise tähtsusega teavet. Täpsemat teavet saate aadressilt: www.xerox.com/AppGallery
Turvalisemalt, kõikjal.
 Xerox®i ConnectKey tehnoloogia pakub arenenud funktsioone ja tehnoloogiaid, mis aitavad tagada teie ettevõtte konfidentsiaalse teabe kaitse. Meie standardne turvaprogramm hõlmab funktsioone nagu 256-bitine kõvaketta krüptimine, Intel Security toega McAfee® kaitse ja turvaline printimine. Xerox pakub ka Xerox® PrintSafe tarkvara, mis võimaldab taskukohast autentimist, mis on integreeritud usaldusväärsete kaartide/lugejate ja pinpääsuga, mis võimaldab juurdepääsu üheaaegu kõikidele turvatud printimiskeskkonna printeritele.

Edu saavutamiseks peate võimaluse korral kulusid vähendama. Xerox annab oma uuenduslike toodetega teile olulise konkurentsieelise, võimaldades säästa aega, kontrollida kulusid, lihtsustada printimisprotsesside haldamist kontoris ning saada oma investeeringult märkimisväärset tulu.

Säästame teie aega, et saaksite säästa raha. Olgu tegemist vaikimisi sätetega nagu kahepoolne printimine, meie uuendusliku Earth Smart funktsiooniga või sisseehitatud tehnoloogiaga, mis väldib printeri teist sammu, kui saadetud on vaid üks leht, aitab meie uus tehnoloogia teil kontrollida, kes mida, millal ja kuidas prindib. ConnectKey tehnoloogia areneb koos teie vajadustega, alustades väga lihtsate kontrollivõimalustega nagu kasutuse piiramine ja värvitrüki reguleerimine. User Permission kontrollivahend on liidetav teie sisemise autentimissüsteemiga, võimaldades keelata eelnevalt määratud või volitamata isikutel teatud funktsioone nägemast, piirata üldiselt värvitrükki või ühepoolsete dokumentide printimist või teha seda rakenduse kaudu, kellaaja või nädalapäeva alusel. Meie Microsoft® Windows®'il põhinevad printeridraiverid võimaldavad salvestada iga rakenduse kohta erinevad seadistused, vähendades nõnda vajadust muudatusi teha ja vähendades võimalike vigade riski.

* „Dokumentide tulevik: kuidas need juhivad äri täna ja homme“. IDC globaalne uuring, mida sponsoreeris Xerox.

  

Hallatud printteenus - MPS

Enamik ettevõtteid ei tea kui palju aega ja raha nad kulutavad dokumentidega seotud protsessidele ja printeritele. Aitame teil saada kontrolli oma dokumentide üle ja säästa kuni 30%.

Loe rohkem selle teenuse kohta

Toner Phaser 3330/WorkCentre 3335 227.5 €
Toner Phaser 3330 / WorkCentre 3335 106R03623 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Tooner must, 15000 lk Toner Extra High (15K)

    227,50 Laos

Kaardiga autentimissüsteem  220 €
Kaardiga autentimissüsteem PrintSafe_kmpl

PrintSafe näidiskomplekt (litsents ühele MFU-le, koos kaardilugejaga)

 

    220
Tarneaeg 2-4 nädalat

Phaser 3020/WorkCentre 3025 113.44 €
Phaser 3020 / WorkCentre 3025 106R03048 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Must, 3000 lk, sisaldab 2 kassetti, kumbki 1500 lk

 

    113,44 Laos

Tooner Phaser 3020/WorkCentre 3025 66.63 €
Tooner Phaser 3020 / WorkCentre 3025 106R02773 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Tooner must, 1500 lk

    66,63 Laos

Phaser 6510/WorkCentre 6515 144.9 €
Phaser 6510 / WorkCentre 6515 106R03488 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Must tooner, 5500 lk

    144,90 Laos

Phaser 6510/WorkCentre 6515 151.1 €
Phaser 6510 / WorkCentre 6515 106R03695 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Yellow tooner, 4300 lk

    151,10 Laos

Phaser 6510/WorkCentre 6515 151.1 €
Phaser 6510 / WorkCentre 6515 106R03694 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Magenta tooner, 4300 lk

    151,10 Laos

Phaser 6510/WorkCentre 6515 151.1 €
Phaser 6510 / WorkCentre 6515 106R03693 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Cyan tooner, 4300 lk

    151,10 Laos

Xerox B1022/1025 tooner 49.8 €
Xerox B1022 / 1025 tooner 006R01731 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Tooner must, 13700 lk

    49,80 Laos

Tooner B210/205/215 68.5 €
Tooner B210 / 205 / 215 106R04348 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Toonerikassett mahutavusega 3000 A4 lehte

    68,50 Laos

Tooner Dual Pack  B210/205/215 106.4 €
Tooner Dual Pack B210 / 205 / 215 106R04349 Kuvatud on 1 tk hind. Hind kehtib tellides e-poest.

Toonerikassetid 2 tk, kumbki mahutavusega 3000 A4 lehte

    106,40 Laos

edge team oü